Tedx Alsancak Etkinliği ‘Hayat Okulu’ Konseptiyle İzmirlilerle Buluştu!

TED tarafından “Paylaşmaya Değer Fikirler” anlayışıyla, kişiler ve organizasyonların TED benzeri kendi yerel etkinliklerini yapabilmeleri için yaratılan TEDx, 14 Haziran Cuma günü Fransız Kültür Merkezi’nde TEDx Alsancak etkinliği ile İzmirlilerle buluştu. Bizler de Grafiket olarak TedX Alsancak etkinliğiniz sponsorları arasındaydık.

DSC_0224
TEDxAlsancak’ın bu yıl ki konsepti ‘Hayat okulu – Yaşamın Neresindesin?’ sorusuydu. Birbirinden farklı ve keyifli konuşmacılarla beraber yaşamın neresinde olduğu sorgulandı ve konuşuldu.

Hepsi birbirinden keyifli, farklı ve dolu dolu olan konuşmacılardan oluşan TEDx Alsancak’ta, Kurator Umut Mustafa Göçmen’i hazırladığı, Garanti Bankası ve İzmir’in en iyi reklam ajanslarından biri olan Grafiket Reklam Ajansı ana sporsorluğunda yürütülen etkinlikte ünlü simalar da konuşmacı olarak yer aldı.

Yeşim Kunter, Çağrı Çankaya, Osman Can Özcanlı, Pınar Bekbölet, İhsan Aknur, Işıl Yılmaz Sümer, Yunus Günçe, Can Ataklı, Single Ladiez, Sinan Güler, Dilan Bozyel ve Hakan Bıçakçı yaptıkları konuşmalarla hem eğlenceli hem de eğitici bir akşama imza attılar.
Etkinliğin sonun da ise Grup Son Dakika’nın muhteşem performansıyla hem konuşmacılar hem de katılımcılar keyifli bir akşama imza attılar.

DSC_0320

 

Tüm konuşmacılarıyla beraber hepimize oldukça keyifli ve ilham dolu bir gün sunan Ted X Alsancak ekibini kutluyor ve önümüzdeki yıl tekrar bekliyoruz. 🙂