“Her Çocuk Bir Fidan Projesi” Grafiket İle Hayat Buluyor!

22426

Grafiket’in sponsorluğunda başlatılan “Her Çocuk Bir Fidan Projesi” Oyuncak Tamircisi Çocuk Oyunu ile hayat buluyor…

Çocukları doğaya kazandırmanın mutluluğu ile 30 Ocak 2016 Cumartesi günü Denizli Pamukkale Halk Eğitim Merkezi Konferansı Salonu’nda temsil edilecek “Oyuncak Tamircisi” adlı çocuk oyununun biletini alan herkese bir fidan hediye ediyoruz.

Bu sayede çocukların doğaya dokunmasını, geleceğe bir fidan dikmeleri için yardımcı oluyoruz.

Sahne sanatları ve organizasyon sektöründe profesyonel ve kaliteli hizmet sunan Artistik İşler, Grafiket Reklam Ajansı sponsorluğunda Denizli’de sahneleyeceği Oyuncak Tamircisi oyunuyla çocukların doğaya sahip çıkmasını sağlıyor. 4-12 yaş grubu arasındaki çocuklara ve çocuk ruhunu yitirmeyen yetişkinlere hitap eden oyunda, onarılmak üzere oyuncak tamircisine bırakılan oyuncakların sahiplerine teslim edileceği günü umutla bekleyişleri anlatılıyor.

Gamze Şatana’nın yazdığı ve İzmir Devlet Tiyatrosu sanatçısı Hülya Savaş’ın yönettiği oyun; arkadaşlık, dayanışma, sağlıklı beslenme gibi konularda çocuklara önermelerde bulunan eğlenceli bir tiyatro oyunu olarak öne çıkıyor.

30 Ocak 2016, Cumartesi günü Denizli Pamukkale Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu’nda saat 13:00, 14:30 ve 16:30’da sahnelenecek oyunun biletlerine ise Halikarnas Kültür, Baykuş Cafe ve Donkişot Kitabevi gibi bilet satış noktalarından ulaşmak mümkün.

Bilet Satış İçin : 0 (544) 314 09 07