GMT Food Lansman Partisiyle “Merhaba Ege!” Dedi

Bünyesinde Orfa Food ve MM&G’s Burger’ı barındıran sevgili müşterimiz GMT Food, 11 Aralık akşamı gerçekleştirdiği lansman partisiyle İzmir’e ve Ege Bölgesi’ne “Merhaba!” dedi.

Paydaşları, müşterileri ve çalışanları ile beraber sektör taleplerinin doğrultusunda, tamamen tutarlı, doğal ve uygun geçerlilikte yeni konsept ürünler ve tatlar geliştirmeye devam eden Türkiye’nin sayılı yenilikçi gıda teknoloji firmalarından GMT Food, yenilikçi enfes lezzetler konusundaki deneyimini İzmir’deki yeni ofisinde gerçekleştirdiği lansman partisi ile Ege’ye taşımaya başladı.

GMT Food kurucusu Murat Gayberi ve yenilikçi gıda ustaları tarafından on günlük bir çalışmanın sonunda geceye özel olarak sunulan, Orfa Food soslarının lezzetine lezzet kattığı enfes MM&G burgerler, %100 dana baconlar ve dana sosisler ile davetliler, daha önce Türkiye’de benzeri görülmemiş bir burger lezzeti deneyimi yaşadı. Davetlilerin büyük ilgi gösterdiği Santa Fe, Creamy Garlic, Jalepano sos ve domates ve hot doglara bayıldığımızı itiraf etmeliyiz.

Birbirinden değerli hediyelerin dağıtıldığı akşamda, yapılan sürpriz çekiliş ile 3 adet iPad şanslı sahiplerini buldu.

İzmir’in ve Ege Bölgesi’nin birbirinden ünlü simalarının katıldığı, Grafiket İnteraktif Reklam Ajansı ve Flex Catering organizasyonluğunda gerçekleşen gece, müzik, dans, sohbet ve lezzet konseptiyle davetlilerden tam not aldı.