Dogo Yeni Yıla Muhteşem Bir Partiyle “Merhaba” Dedi

Kendilerini “Türkiye’nin en çılgın tasarım firması” olarak tanımlayan ve 5000’in üzerinde tasarım ürün yelpazesi olan Dogo, Grafiket Adworks, Magazin İzmir ve Notfm sponsorluğunda gerçekleştirdiği yılbaşı partisine katıldık.


İnteraktif workshoplar ve unutulmayacak anılar
İzmirli birçok ünlü moda bloggerının da katılım gösterdiği partide, gerçekleştirilen interaktif workshoplar ile bloggerların yaptığı çizimler ve tasarımlar Dogo ekibi tarafından çantalara, ayakkabılara, tişörtlere ve iPhone kılıflarına uygulanacak ve tasarım sahibine ulaştırılacak. Geceden kişiselleştirilmiş hatıra eşyaları ile ayrılan katılımcılar, uzun süre akıllarda kalacak bir partide bulunduklarını belirterek memnuniyetlerini dile getirdiler.

50.000+ kişilik parti

Dogo sosyal medya hesaplarından anlık veri ve haber akışıyla 50.000+ kişinin eğlenceye ortak olduğu gece adeta interaktif bir şölene dönüştü. Çeşitli DJ performanslarından sonra Na Manouche Grubu’nun canlı müzik resitali ile katılımcılar eğlenceli anlar yaşadı.

Her hafta yeni tasarımlar ve uygulamalarıyla Türkiye’de özgün bir moda & tasarım zevkine sahip bireylere yönelik ürünler üreten Dogo, 2015’e de oluşturduğu mutlu ve eğlenceli tasarım konseptiyle hazır olduğunu gösterdi.