Art of Smyrna’da Zuhal Olcay Rüzgarı Esti

Grafiket Adworks olarak Dream Design – Eser Elgür’le ortak ev sahipliğini yaptığımız organizasyonda, her biri kendi alanında büyük başarılara imza atmış usta sanatçılar eserleriyle İzmir’e bakışlarını anlattılar. 

Swissotel Grand Efes Salonu’nda gerçekleşen gecede resim, mücevher, obje, minyatür, efe bebekler, halı, cam, fotoğraf, kostüm, tuval, vitray, ebru, seramik, heykel ve şiirin aralarında bulunduğu 14 sanat alanının sergisi gerçekleştirildi.

Ünlü Sanatçı Zuhal Olcay’ın sahne aldığı gecede İzmir’in seçkin isimleri de bize eşlik etti.

İzmir’in ışıltılı ve büyüleyici güzelliğini ortaya çıkarmak için bir araya gelen usta sanatçılar, 2 senedir bu organizasyon için özel olarak hazırlandı.

Yüksek katılımla gerçekleşen ve konukların hem sanata hem de müziğe doyduğu bu organizasyon sosyal sorumluluk bilinciyle düzenlendi. Amaç ise; İzmir’in sanata bakış açısını gösterebilmek ve 6 Nokta Körler Derneği’ne destek olmaktı.

İzmir’in büyük bir şehir olduğunun ancak bu tarz organizasyonlarla gösterilebileceğini düşünüyoruz. Bundan sonra da İzmir’e katma değer sağlayacak her türlü projenin içinde yer almaya çalışacağız.

Gecenin Sponsorları Yita İnşaat – Mustafa Yiğit, Artim Group – Uğur Bostancıoğlu, Ege Hazır Yiyecek – Murat Ödül & Zuhal Çelik, Ünlü Boya – Gökhan Ünlü, Gültekin İnşaat – Mustafa Gültekin, Kastyle – Gökhan Kavuk, Artistik İşler – Borkan Andaç, Cooktail Master – Mehmet Peker, Novacure – Öniz Paydaş, Stand Dükkanı – Gökçe Güzelaydın, Konseptiz – Hun Bozkır, EA Group – Mehmet Karasu, İzmir Cem Ofset – Cemal Öcal